Efektywny zwycięstwa i efektowne bramki

Przedostatnia kolejka spotkań Ligowych to arcy ważne spotkania jak i nie lada emocje. Na całe szczęście pogoda nam dopisała, co można uznać za dobry zwiastun końcówki zmagań piłkarskich.
Na boisku ZSTiO nr 3 jak co wtorek rządziły piłkarskie emocje. Mam wrażenie że z roku na rok będziemy mieli rzeszę fanów wśród okolicznych mieszkańców. Zapraszam do relacji z meczy przedostatniej kolejki.

Wyspa-Pogromcy:
Mocnym akcentem zaczęliśmy wtorkowe rozgrywki. Oba zespoły jak do tej pory zgromadziły taką samą ilość punktów, co powodowało wielką mobilizacje obu ekip na to spotkanie. Mecz rozpoczął sie bardzo ostrożnie z obu stron.  Nie było żadnych błędów, co spowodowało wzrost emocji na boisku. Zespołowi z Ratuszowej udało objąć sie prowadzenie co w efekcie spowodowało otwarcie worka z bramkami i zwycięstwo w tym mega ważnym spotkaniu. Zawodnicy Wyspy za przegraną mogą winić zbyt dużą własną nerwowość oraz postawę bramkarza pogromców który w tym dniu chyba na oglądał sie interwencji bramkarskich na youtube - bo bronił jak z nut. Jak to powiedział trener Wyspy liczy sie dobra zabawa i to ze Gramy Razem, wiec "Wyspiarze" głowy do góry bardzo dobra  z was ekipa!

Czerwone Piotrusie-Maja Fans:
Na wstępie podsumowanie tego spotkania chciałbym bardzo serdecznie przywitać w naszych szeregach nowego opiekuna Czerwonych Piotrusi panią Anie :) tak jest to imienniczka wcześniejszej trenerki. Witamy serdecznie w naszej Lidze. Wracając do spotkania widać, iż Piotrusie ciężko trenowały przez poprzedni tydzień. Zawodnicy tej drużyny znacznie poprawili swoja grę kombinacją, co dało im zwycięstwo w tym spotkaniu i cenne trzy punkty. Mówiłem, iż ta ekipa jest bardzo waleczna. Zespół Maja Fans osłabiony brakiem Seweryna, którego nie wiem dla czego mylę  z Sergiuszem :P grała znacznie lepiej niż tydzień temu. Widać wielkie serce tego zespołu. Gratuluje zdobytej bramki.

Chorzowskie Diabły-Chatka na Głównej:
Mecz zakończył się walkowarem dla zespołu Chorzowskich Diabłów

Gryzonie-Blue Fanatic Squad:
Po ubiegło tygodniowej porażce ekipa Blue Fanatic zagrała dobre spotkanie. W ataku szaleli napastnicy zdobywając naprawdę piękne i efektowne bramki. Widać, iż chłopcy trenowali, ponieważ ich gra była przyjemna dla oka, a obrońcy podchodzili wyżej po piłkę co dało efekt dominacji na boisku. Zawodnicy w zielonych trykotach dzielnie i mężnie walczyli. Niestety czasem tak jest, iż mimo dobrych strzeleckich sytuacji mecz nam sie nie układa. Gratuluje walecznej postawy Gryzonią. Na pochwałę w tej drużynie zasługuje bramkarka Angelika, która z meczu na mecz robi ogromne postępy.

Przed nami ostatnia kolejka, a co za tym idzie wszystko będzie wiadome. Ja osobiście nie umiem sie doczekać kolejnego wtorku i meczy wszystkich zespołów. Mam nadzieje,  iż wszyscy zjawimy sie na placu gry zwarci i gotowi na piłkarskie zmagania na najwyższym poziomie.


 Pamiętajcie proszę, że 20.06.2015 o godzinie 10.00 przy ul. Omańkowskiej 1 (tam gdzie w tamtym roku) będzie zorganizowany festyn z okazji zakończenia ligi, na który już serdecznie zapraszamy was wraz z opiekunami.

 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com