Nie straszna nam burza!

Burzowa aura nas nie opuszcza.
W miniony wtorek myślę że wszyscy byliśmy w strachu iż mecze sie nie odbędą z powodu burzy, która bardzo intensywnie przeszła nad Chorzowem. Myślę, że idealnie pasuje do tej sytuacji stwierdzenie, iż po deszczu zawsze przychodzi słońce tak i nam słońce zaświeciło i rozegraliśmy jak że emocjonującą kolejkę spotkań. Zapraszam do zapoznania się z krótkim opisem poszczególnych spotkań.

Gryzonie-Wyspa
Mecz wysoko rozstawionej drużyny Wyspy z młodszymi wiekowo Gryzoniami przysporzył nam niesamowitych emocji. Te dwa zespoły grały zaraz po ulewie wiec nawierzchnia naszego boiska często płatała im figle. Mecz zakończył się wygraną zespołu Wyspy, który pnie sie w ligowej klasyfikacji coraz wyżej. Słowa pochwały oczywiście należą sie obu ekipą. Mi jednak bardzo podobała sie gra Gryzoni, u których widać postępy z meczu na mecz. Prószę sie nie sugerować wynikami myślę że ten zespół w kolejnej edycji Ligi będzie bardzo groźny.

Blue Fanatic Squad-Chorzowskie Diabły
Spotkanie obu ekip to prawdziwy dreszczowiec. Zarówno jednej jak i drugiej drużynie zależało na 3 punktach. Z tego powodu w tym spotkaniu mieliśmy do czynienia z walką od samego początku do samego końca. Wiele składnych akcji, gra kombinacyjna oraz dobra skuteczność, to coś co w tym sezonie cechuje ekipę Chorzowskich Diabłów. Lecz przeciwko mistrzowi z ubiegłego sezonu, nie było łatwo. Zespół Blue Fanatic tak jak pisałem wcześniej słynie z gry do przodu i ciągłego ataku.  Było to widoczne i w tym spotkaniu. Mecz zakończył sie wygraną Diabłów. Gratulujemy dobrego meczu obu ekipom!

Chatka na Głównej-Czerwone Piotrusie
Mecz nie odbył się drużyna  z Chatki dała walkowera.

Pogromcy z Ratuszowej-Maja Fans
Odmłodzony zespół Maja Fans podejmował rozpędzonych Pogromców, którzy łaknęli zwycięstwa w tym spotkaniu. W poczynaniach drużyny z Chatki widać było dużą chęć i radość w grze. Mimo porażki Maja Fans myślę, że jak na pierwsze spotkanie wypadliście bardzo dobrze. Chciałem pochwalić z drużyny Maja ich "nową" bramkarkę Oliwię, która mimo przegranej świetnie broniła. Chciałem również pochwalić zawodnika z pola, na którego pani Monika mówi "Kama" za gre do końca. Gratuluję! Zespół z Ratuszowej można powiedzieć, iż w tym spotkaniu nastrzelał sie za wszystkie czasy. Brawo panowie! Oby taka forma utrzymała sie w kolejnych spotkaniach, bardzo przyjemnie patrzy sie na waszą grę na boisku.

Mecz zaległy Gryzonie -Chorzowskie Diabły
Derby Stowarzyszenia na Rzecz Rodziny, drugi mecz w jednym dniu tych samych zespołów. Myślę, że wszyscy byli ciekawi jak kondycyjnie zaprezentują sie oba zespoły. Na boisku w drużynie Diabłów wkradł sie duży niepokój i niedokładność, co próbowali wykorzystać zawodnicy w zielonych strojach. Mecz stał na wysokim poziomie. Mimo wygranej drużyny z cwajki, mieliśmy w tym spotkaniu wiele wspaniałych akcji i pięknych interwencji bramkarskich. Gratuluję postawy obu zespołom.

Przed nami jeszcze tylko dwie kolejki spotkań, a mam wrażenie ze emocję w naszej lidze już sięgają zenitu. Cieszy mnie fakt, iż odwiedzacie naszą stronę internetową czekając na aktualne doniesienia i nowinki Ligowe. W takim razie zapraszam do zapoznania się z aktualną tabelą.


Do zobaczenia na boisku.

 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com