Druga kolejka za nami :)

W miniony poniedziałek mieliśmy możliwość obserwować jak że emocjonujące mecze w naszej lidze. N placu boju stawiły się wszystkie zespoły pewne zwycięstwa i energii do gry.
Jako pierwsi w tym dniu swój mecz rozegrali Waleczni Chatkowicze z Głownej oraz Anioły z Batorego. Team w czarnych strojach można powiedzieć że z marszu musiał wejść w tryb meczowy  ponieważ niewielkie spóźnienie spowodowało iż zawodnicy nie mieli czasu na rozgrzewkę. Było widać to w pierwszych minutach tego spotkania ponieważ śmiałe poczynania  chatkowiczów o mało nie skończyły się prowadzeniem nawet i dwu bramkowym prowadzeniem , brakowało tylko trochę szczęścia a zespół ten prowadził by naprawdę zasłużenie. Lecz jak to w piłce bywa połowy mamy dwie, anioły przetrwały napór rywali i dzięki bardzo dobrej grze swojego bramkarza jak również świetnej postawie napastników zawodnicy pani Agnieszki zdołali przechylić szale na swoją stronę zdobywając trzy punkty.
Chatka na Maja-Czerwone Piotrusie:Można powiedzieć że był to mecz tylko do jednej bramki zespół "gospodarzy" niesiony ostatnim zwycięstwem szybko rozpoczoł strzelanie. Widać iż Czerwone Piotrusie to poukładany team celujący w tym sezonie po medale ich gra może się podobać. Pamiętać trzeba iż piłka nożna to przede wszystkim gra ucząca szacunku do przeciwnika i pokory a tego troszkę zabrakło mi w poczynaniach zawodników w czerwonych strojach, nie lekceważy się przeciwnika bo i was ktoś kiedyś może zlekceważyć. Chatka na Maja to jak zawsze najmłodszy team w naszej lidze ale mimo to z sezonu na sezon zawodnicy chatki prezentują się na miarę swoich możliwości i myślę że jeszcze w naszej lidze nie jednemu krwi napsują a na ich punkty jeszcze przyjdzie czas. Najważniejsze że zawodnicy w  żółtych strojach dobrze się bawią grając z nami:)
Ostatni mecz to pojedynek ligowych weteranów czyli Blue Fanatic Squad oraz powracającej do gry Chorzowskie Lauby której postawy byli ciekawi chyba wszyscy. Mecz stał na naprawdę świetnym poziomie w szczególności pierwsza połowa która obfitowała w świetne akcje i bramki rodem z najlepszych lig świata. Druga część spotkania to gra pod dyktando Blue Fanatic które grą zespołową zdołało przechylić szalę na swoja stronę. W zespole Lauby na uwagę zasługuję postawa lidera tej drużyny Krystiana który brał całą odpowiedzialność za kreowanie gry na swoje barki na prawdę szacun.
Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z relacją II kolejki jak również  z niecierpliwością czekamy na kolejny poniedziałek z naszą ligą:)

 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com