Czerwone Piotrusie liderem po trzeciej kolejce

Jesteśmy już po trzeciej kolejce naszych ligowych zmagań. Jak zawsze nasza liga zarówno zawodnikom, jak i kibicom przysparza niezapomnianych doznań sportowych. Na chwilę obecną liderem naszej ligi jest zespół czerwonych piotrusi który zanotował trzy zwycięstwa, lecz nie dzielmy jeszcze medalami, ponieważ do końca sezonu zostało jeszcze sporo meczów i wszystko może się zdarzyć.
Poniżej przedstawiam relację z poniedziałkowych spotkań. Waleczni Chatkowicze-Chatk na Maja- To pierwsze spotkanie poniedziałkowego popołudnia na placu boju zjawiły się myślę, że dwie najmłodsze drużyny naszej ligi. Przyznaćtrzeba, żee mecz stał na bardzo wysokim poziomie a akcje zawodników oglądaliśmy podjedną, jak ii drugą bramką Szalę zwycięstwa przechylił na swoją stronę team zMaciejkowicc strzelając dwie piękne bramki dzięki temu wychodząc na prowadzenie.Chatkowiczee z maja zdołali zdobyć bramkę honorową jednak aby doprowadzić, do remisu zabrakło czasu a szkoda, bo nie dużo brakowało. Obu zespołom gratuluję zaangażowania i woli walki oby tak dalej.
Chorzowskie Diabły-Anioły na Batorym- Czyli nasz Anielsko Diabelski pojedynek: D w meczu tym stroną przeważającą był zespół z Chorzowa II, który bardzo szybko objął prowadzenie i nie pozwolił sobie go wydrzeć. Zawodnicy Diabłów mogą być zadowoleni ze zwycięstwa i trzech punktów, lecz muszą pamiętać, iż piłka nożna to gra zespołowa i nie, liczy się ile kto bramek, strzelił a dobro zespołu. Anioły do tego spotkania przystąpiły w osłabionym składzie a szkoda, ponieważ spotkanie mogło, by wtedy wyglądać zupełnie inaczej, nie ma jednak się co załamywać trzeba grać dalej a przekonany jestem, że kolejne dobre mecze w waszym wykonaniu przyniosą wam kolejne punkty w tabeli.
Czerwone Piotrusie-Chorzowska Lauba- Ostatni poniedziałkowy mecz był również bardzo emocjonujący chorzowska lauba pod wodzą Krystiana, który jest kapitanem tego zespołu próbowała przeciwstawić się świetnie grającym czerwonym Piotrusiom. Zespół w czerwonych strojach w pierwszej połowie próbował odłączyć od gry lidera drużyny przeciwnej co nie do końca się udawało, jednak pomimo groźnych akcji lauby to Piotrusie objęły prowadzenie. Druga połowa to pokaz skutecznej zespołowej piłki zawodników w czerwonych trykotach jak również wielkiej determinacji lauby mecz ten jednak zakończył się uzyskaniem pozycji lidera przez zespół Chatki na Piotra.
Przed nami kolejna już IV kolejka naszych ligowych zmagań zapowiada się ona bardzo ciekawie wszystkich chętnych zapraszamy na boisko SP nr 22 w każdy poniedziałek:)

Do zobaczenia :)

 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com