Liga na Półmetku :)

W ostatni poniedziałek maja mieliśmy możliwość uczestniczenia w jak że emocjonującej czwartej kolejce naszej ligi.
29 Maja n a długo zapadnie w naszej pamięci ponieważ takich emocjonujących meczy nie ogląda się często. Tą kolejkę nazwał bym kolejką bramkarzy ale aby o tym dowiedzieć się więcej zapraszam do zapoznania się z relacją z poszczególnych spotkań.
Chorzowskie Diabły-Chatka na Maja- Było to bardzo ciekawe spotkanie w którym zawodnicy z tzn Cwajki zmierzyli się z zespołem z chatki. Zespół chorzowskich diabłów zagrał bardzo dobrą pierwszą połowę wychodząc na dwubramkowe prowadzenie kontrolował przebieg spotkania, duża w tym była zasługa debiutującego na ławce trenerskiej Mateusza który bardzo wspierał swoich zawodników. Mecz jednak zmienił nieznacznie oblicze w drugiej części w której w szeregi diabłów wkradł się niepokój a chatka próbowała wykorzystać niemoc przeciwnika. Zespół w Maja jest chyba jednym z najmłodszych teamów w naszej lidze dlatego z własnego doświadczenia mogę poradzić tej drużynie żeby nie przejmowała się przegranymi meczami bo ich czas nadejdzie i to szybciej niż się sami spodziewają. Chorzowskie Diabły pomimo trzech zwycięstw nie powinny jednak tracić koncentracji ponieważ przed nimi bardzo trudne mecze w kolejnej części sezonu.
Blue Fanatic Squad-Czerwone Piotrusie- Co to był za mecz ufff, w tym spotkaniu mieliśmy możliwość przezywania nie lada emocji piłkarskich. Zespół w czerwonych strojach do spotkania przystąpił osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników najbardziej widoczny był brak kapitana tego zespołu Krystiana. Team Blue Fanatic w ostatniej kolejce odpoczywał co widoczne było na boisku chłopcy byli głodni gry, i nie zamierzali tanio skóry sprzedać. Osobiście uważam iż było to spotkanie dwóch bramkarzy ponieważ to co w bramce piotrusi wyczyniał Daniel a w bramce Blue Fanatic Aleks przechodziło ludzkie pojęcie, chłopcy nie raz ratowali swoje drużyny przed stratą gola. Na uwagę zasługuję w tym meczu postawa rezerwowych zawodników grających w zespole czerwonych ponieważ godnie zastąpili zawodników podstawowych pokazując iż wcale nie są gorsi.
Z mojej strony słowo jeszcze do zespołu Chatki na Piotra (Czerwone Piotrusie) to miłe iż zawsze stawiacie się na boisku wcześniej i dajecie z siebie wszystko podczas spotkań ligowych lecz jako gospodarze obiektu na którym wspólnie gramy liczę że będziecie zachowywać się jak na prawdziwych zawodników przystało i wasz język pochamujecie a przekleństwa znikną z waszego słownika. Z góry za to dziękuję:)
Chorzowska Lauba-Waleczni Chatkowicze: Ostatni mecz to spotkanie które zapowiadało się bardzo ciekawie i proszę państwa nie zawiodło naszych oczekiwań. Waleczni Chatkowicze pokazali co to walka i mimo swojego młodego wieku wiedzą jak w piłkę się gra a trzeba zaznaczyć iż jest to zespół kooedukacyjny. Mi bardzo podobała się postawa kapitana Lauby który jest chyba pierwszym zawodnikiem w naszej lidze który zawsze jest fair play w stosunku co do siebie jak i przeciwników, Krystian gratuluje postawy. Mecz ten zakończył się wygraną chorzowskiej lauby która pierwszy raz punktuje.

Zapraszamy do naszej ligowej galerii oraz skrótów meczy dostępnych w poście:)

 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com