Proszę państwa ! Pierwsze mecze sezonu 2017 za nami :D

No i stało się oficjalnie dziewiątego maja rozpoczeliśmy kolejną edycję naszej ligi. W tym sezonie o tytuł mistrza walczyć będzie siedem teamów. IV sezon jest sezonem w którym wprowadziliśmy parę istotnych zmian mecze rozgrywane są na nowym dla nas obiekcie (boisko SP nr 22) jak również w lidze grają dzieci z roczników 2004 i młodsi. Mamy nadzieję iż zmiany które proponujemy tylko poprawią jakoś naszych rozgrywek. Poniżej prezentujemy krótką relacje z poszczególnych meczy:
Świetlica św Wincentego-Chatka na Maja
Był to pierwszy mecz w tym dniu, starzy wyjadacze naszej ligi czyli świetlica św Wincentego pokazała się z jak najlepszej strony. Zawodnicy w białych strojach  zaprezentowali nam strategię którą opracowali do perfekcji czyli grę 2-2 dwóch napastników oraz dwóch obrońców, przyniosło to zamierzony efekt i dało tej ekipie wysokie prowadzenie.Bardzo jestem ciekaw jak ten zespół zaprezentuje się na tle kolejnych rywali. Zespół chatki grający w żółtych strojach zagrał z wielkim zaangażowaniem, mimo tego iż ciężko było wyprowadzać akcje z tak trudnym przeciwnikiem. Zawodnicy w żółtych strojach pokazali jednak serce walcząc do samego końca, co jak przypuszczam na pewno da im zwycięstwa w kolejnych meczach.
Czerwone Piotrusie-Anioły na Batorym
Czerwone Piotrusie to zespół którego nie można lekceważyć tym bardziej iż gramy na ich terenie widać było że zespół w czerwonych strojach był bardzo zmotywowany i chętny do gry. Zawodników Piotrusi do gry prowadził  dobrze nam znany z wcześniejszych sezonów Krystian który wraz z "nowymi" nabytkami drużyny w której gra od kilku sezonów zdołał wywalczyć trzy punkty. Zespół Aniołów widać było iż bardzo odmłodził skład co nie uważam za minus wręcz przeciwnie, zawodnicy w czarnych strojach potrzebują chwilę czasu na zgranie i na pewno zaczną punktować tym bardziej że pomimo przegranej ich bramkarz to klasa sama w sobie.
Chorzowskie Diabły-Waleczni Chatkowicze z Głównej
Jakież zaskoczenie na boisku wywołało pojawienie się chatki ta drużyna powinna raczej się nazywać "waleczne dziewczyny z Głównej" w zespole w żółto czarnych strojach prócz jednego rodzynka grają same dziewczyny. Myślę że nie jedna drużyna jeśli zlekceważy ten naprawdę świetnie grający zespół straci punkty. W pierwszym meczu pomimo porażki chatka pokazała ze w piłkę potrafi grać i robi to naprawdę zespołowo z niecierpliwością czekam na kolejny mecz który myślę że tylko potwierdzi moje słowa. Diabły za to zagrały bardzo ale to bardzo skutecznie wykorzystując każdy błąd przeciwnika jak również zamieszanie pod polem karnym. Zespół chorzowskich Diabłów jednak nie powinien wpadać w hura optymizm ponieważ przed nimi kolejne bardzo ciężkie spotkania.

Zapraszam do zapoznania się z nasza ligową tabelą która będzie zaktualizowana i z niecierpliwością czekam na kolejne wasze mecze w kolejny poniedziałek :) Pamiętajcie trenujcie grajcie i bawcie się dobrze:)


 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com