WRACAMY DO GRY:) POGODA JEST PO NASZEJ STRONIE:P

No i zaświeciło nam słońce:) Umożliwiło to rozegranie kolejnych jak że emocjonujących spotkań w naszej lidze co bardzo mnie cieszy.W tym roku jakoś pogoda lubi płatać nam figle z tego względu ostatnio w trosce o wasze bezpieczeństwo musimy często podejmować decyzje o przełożeniu meczy mam nadzieje że już się nam to jednak nie przytrafi. Dobra do rzeczy :) poniżej jak zawsze prezentuję wam moją skromną analizę poszczególnych spotkań mam nadzieję że uważnie czytacie moje wypociny nie  traktujecie moich uwaga jako nagan skierowanych w czyjąś stronę ale jako obiektywną podpowiedz "starszego pana":P:)
Chorzowskie Diabły-Fc Siemce:
W pierwszym meczu spotkały się ze sobą zespoły z górnej części tabeli aktualny lider Chorzowskie Diabły podejmował drużynę Fc Siemce. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie dawno w naszej lidze nie widziałem takiej walki na boisku.Muszę przyznać iż zespół z Siemianowic grał bardzo efektywnie wykorzystywał wszystkie nadarzające się okazję i dzięki temu zdobył trzy bramki. Widać iż chłopcy w pomarańczowych strojach wzięli sobie do serca co pisałem o poprzednim meczu w ich wykonaniu i całkiem inaczej podeszli do tego spotkania.Chorzowskie Diabły zaprezentowały się również z bardzo ciekawej strony zawodnicy z Cwajki potrafili szybko odpowiedzieć na stratę gola stwarzając sobie nie jedną sytuację podbramkową. W waszym zespole widać było jednak na samym początku nerwowe poczynania zupełnie nie potrzebnie wystarczyło wykorzystać przestrzeń w środku pola która pozostawiali zawodnicy przeciwnika. Bardzo mnie jednak cieszy wasza postawa zarówno w meczu jak i po nim, cytując was "Raz się wygrywa raz się przegrywa".
Czerwone Piotrusie-Wyspa:
Mecz ten rozpoczął się z dużym opóźnieniem spowodowanym problemami komunikacyjnymi. Gdy już skład wyspy zameldował się na boisku mecz przysporzył nam wielu ciekawych sytuacji. W tym sezonie drużyna w niebieskich strojach ma bardzo zróżnicowany wiekowo skład na uwagę zasługuję nie tylko bramkarz ale dwójka najmłodszych zawodników Olek i Vanessa naprawdę fajnie gracie. Czerwone Piotrusie pną nam się w ligowej tabeli ich gra wygląda bardzo ładnie dla oka zarówno w ofensywie i defensywie stały skład został wzmocniony o nowego zawodnika który grał bardzo dobrze w obronie ratując parę razy swój zespół. Na uwagę zasługuje postawa obu zespołów które dały z siebie wszystko podczas tego spotkania oby tak dalej.
Pogromcy z Ratuszowej-Niebieskie Bajtle:
Walkower na korzyść Niebieskich Bajtli a szkoda bo w ostatniej kolejce drużyna  z ratuszowej zaprezentowała się bardzo dobrze, mam nadzieje że za tydzień bez marudzenia zobaczymy was na naszym boisku:)
Blue Fanatic Squad-Anioły:
Anioły na boisku przyzwyczaiły nas do tego iż walczą do samego końca tak było i tym razem pomimo przegranej dzieciaki w czarnych koszulkach pokazały wolę walki. Gratuluje Grzesiowi pięknie zdobytej bramki dla mnie był to gol kolejki,na uwagę zasługuje postawa waszego bramkarza który postanowił wspomóc zespół mimo choroby widać iż zależy mu na drużynie, pamiętaj jednak zdrowie najważniejsze. Zespól Blue Fanatic pnie nam się w ligowej tabeli goniąc czołówkę mam nadzieję że jeszcze zawodnicy w białych strojach namieszają. Zespół ten rozkręca się z meczu na mecz i myślę że gdyby w lidze były rewanże to każdy musiał by się obawiać ekipy z Pawlikiem w składzie:)
Mam nadzieje że za tydzień będziemy mogli znów oglądać na boisku tak wspaniałe zmagania piłkarskie w waszym wykonaniu, oby pogoda nam dopisała i pozwoliła rozegrać mecze bez żadnych problemów. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim wolontariusza z ZSTiO nr 3 za pomoc w organizacji Ligi podziękowanie składam na ręce Magdy na którą zawsze możemy liczyć:)
 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com