W KOŃCU MAMY SŁOŃCE:) TRZECIA KOLEJKA ZA NAMI!

Po tygodniowej przerwie spowodowanej długim majowym weekendem zameldowaliśmy się na "placu boju", czyli na boisku ZSTiO
 nr 3. Z całą pewnością mogę wszystkim zakomunikować iż pierwszy raz w tym sezonie zaświeciło nam piękne słoneczko oraz pojawiły się wszystkie zespoły. Nie było żadnego walkowera co bardzo mnie cieszy :) Mam nadzieję że taki stan rzeczy utrzyma się do końca sezonu. Poniżej prezentuję krótką relację z poszczególnych spotkań trzeciej kolejki:

Chorzowskie Diabły-Wyspa:
Obie ekipy zameldowały się na boisku punktualnie osłabione jednak brakiem niektórych zawodników, zespół diabłów w tym meczu grał bez żadnej zmiany natomiast w wyspie debiutują coraz młodsi zawodnicy:) Mecz zakończył się skromną wygraną aktualnego lidera ligowej tabeli drużyna w czerwonych strojach po bramce Emilii zapewniła sobie 3 pkt. Jednakże w poczynaniach diabłów dało się zauważyć parę luk. Powinniście popracować nad grą defensywną oraz szybszą wymianą podań po obwodzie, przed wami trudne spotkanie za tydzień. Wyspa natomiast pokazała iż pewnym punktem jest ich bramkarz który dwoił się i troił aby wynik spotkania nie był większy. Jak dla mnie w grze wyspy zabrakło luzu i poczucia humoru, przecież z tego jesteście znani. Często na luzie gra się lepiej niż jak nie potrzebnie się denerwujemy:)
Niebieskie Bajtle-Fc Siemce:
Mecz do jednej bramki. Zespół z Siemianowic pokonał najmłodszą ligową drużynę(gdzie gra tylko dwóch chłopców reszta to dziewczynki) wynikiem dwu cyfrowym. Była to chyba próba demonstracji siły ofensywnej w celu postraszenia innych drużyn. Czy się udała, nie wydaje mi się. Żałuję iż nie zobaczyliśmy ani minuty na boisku najmłodszych zawodników w pomarańczowych strojach może oni pokazali by starszym kolegom co to jest szacunek do przeciwnika? Czasem nie liczy się wynik czy ilość strzelonych bramek a to jacy jesteśmy na boisku i poza nim, dla tego tym bardziej nie rozumie zachowania poszczególnych zawodników waszej drużyny. Potraficie grać w piłkę i nie musicie udowadniać tego w taki sposób, czeka was jeszcze parę trudnych meczy zobaczymy jak się wtedy zaprezentujecie:) Zespołowi bajtli życzę wszystkiego dobrego myślę że od was każdy może się uczyć tego iż piłka nożna to tak naprawdę świetna zabawa a wynik do drugorzędna sprawa raz się wygrywa a raz się przegrywa:)
Anioły na Batorym-Czerwone Piotrusie:
Co to było za spotkanie, aż ciarki przechodzą na samo wspomnienie! Spotkały się ze sobą dwa naprawdę równorzędne zespoły, czerwone piotrusie walczyły o pierwsze ligowe punkty natomiast anioły czekały na kolejną wygraną. W tym spotkaniu mieliśmy cała masę akcji i sytuacji pod bramkowych które wprawiały publikę momentami o zawał serca. Widać iż oba zespoły nie próżnowały i ostro wzięły się za treningi co przyniosło efekty w postaci dobrej gry. Nie da się tu personalnie nikogo wyróżnić bo wszyscy co do jednego zagraliście świetnie, mecz zakończył się wynikiem 1 do 0 dla Czerwonych Piotrusi gratulujemy. Osobiście powiem że nie mogę się doczekać waszych kolejnych spotkań.
Blue Fanatic Squad-Pogromcy z Ratuszowej:
Było to bardzo ciekawe spotkanie dla oka, zespół z ratuszowej widać iż po ostatniej kolejce w której punkty oddał walkowerem spiął się i wysoko postawił poprzeczkę rywalom. Szybkie trzy bramki w pierwszej połowie wylały kubeł zimnej wody na zawodników Blue Fanatic. Na uwagę zasługuje debiut w drużynie Ratuszowej Natalii która skrupulatnie od początku istnienia Lig przygląda się naszym zmaganiom. Dobrze że teraz grasz z nami Natalia:). Jednakże zespół świetlicy św Wincentego nie zamierzał tanio sprzedać skóry narada trenersko-managerska pomogła zawodnikom w białych strojach na wyrównanie i doprowadzenie do remisu. Myślę sobie że zespół Chatki powinien bardziej wykorzystywać swoich młodszych zawodników, którzy też potrafią grać i często są nie pilnowani co daje wam przewagę. Chciałem pochwalić w tym meczu zdobywców hat-trików z ratuszowej Adriana (mam nadzieje że nie pomyliłem imienia) oraz z ekipy Blue Fanatic Daniela gratuluje chłopaki. Z mojej strony słowa pochwały lecą do Alana z Blue Fanatic świetnie gra w obronie oby tak dalej:)

Szczerzę już nie mogę się doczekać kolejnego wtorku i jak że emocjonującej rywalizacji w waszym wydaniu. Pamiętajcie piłka nożna łączy a nie dzieli dlatego trenujcie grajcie bawcie się bo jak nie wy to kto:)
Ps. Bardzo serdecznie dziękuje dziewczynom z Ratuszowej za wspaniały występ taneczny który umilił nam mecze. Prosimy o więcej a ze swojej strony obiecuję iż załatwimy mocniejszy sprzęt grający:)
Do zobaczenia za tydzień:)



 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com