PODSUMOWANIE 6 KOLEJKI:)

Za nami przed ostatnio kolejka naszych zmagań ze względów nie znanych organizatorowi zespół Chorzowskiej Wysypy nie pojawił się na boisku a szkoda bo miał do rozegrania dwa spotkania w jednym dniu:/ Poniżej prezentuje opis dwóch rozegranych w tym dniu meczy, zapraszam do zapoznania się z relacją.
Chorzowskie Diabły-Czerwone Piotrusie: zawszę piszę iż to mecz po sąsiedzku ponieważ oba zespoły są z tej samej dzielnicy  i można powiedzieć że dzielą te same boiska do gry. Miałem jednak wrażenie że zespół Piotrusi odpuścił ten mecz wychodząc z założenia że i tak nie wygrają spotkania z diabłami. Takie myślenie w ogóle jest wam nie  potrzebne, trochę wiary we własne możliwości i siły. Naprawdę prezentujecie się w każdym sezonie ligowym coraz lepiej a waszą grę mogę ocenić jako jedną  z najbardziej atrakcyjnych w naszej lidze. Drużyna Diabłów zagrała bardzo dobre spotkanie widać iż posłuchaliście rady starszych od siebie ;P i byliście skoncentrowani od samego początku. Z meczu na mecz prezentujecie coraz lepsze zgranie i podejście taktyczne już nie mogę się doczekać kolejnego waszego meczu. Chciałem serdecznie pogratulować Karolinie która ustrzeliła hat-tricka :) Brawo.
Niebieskie Bajtle-Anioły na Batorym:
Bajtle według mnie to chyba najbardziej radosny zespół w naszej lidze pomimo tego iż przegrali swój mecz widać iż nie załamują się i grają dalej. W tym spotkaniu chciałem pochwalić Oliwie która jest najstarsza w drużynie i bierze ciężar gry na siebie ale nie zapomina o młodszych zawodnikach i często podaje im piłki super postawa. Jeszcze jedne gratulacje idą dla Adriana który pokazał wielki charakter po przypadkowym uderzeniu piłką w głowę wspomagał jeszcze swoje koleżanki w grze. Anioły według mnie to bardzo fajna drużyna jako jeden z naszych beniaminków płacą tzw frycowe ale proszę ich nie lekceważyć ponieważ w tej drużynie jest wielu dobrych zawodniczek i zawodników. Patrząc na ligowe poczynania zawodników z czarnych koszulkach widać iż w żadnym meczu tanio skóry nie sprzedali i prezentują się bardzo dobrze. Osobiście już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania z tą drużyną.
Bardzo chciałem ze swojej strony podziękować wszystkim którzy zjawili się na boisku zarówno dzieciakom jak i ich wychowawcom. Za tydzień rozegrane zostaną tylko dwa z tego względu ulegnie zmianie terminarz rozgrywek na przyszły wtorek. W takim razie do zobaczenia za tydzień:)

 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com