PODSUMOWANIE III EDYCJI LIGI PIŁKARSKIEJ

To już jest koniec :) Zakończyliśmy zmagania w naszej lidze w sezonie 2016! Jak co roku możemy być zadowoleni ponieważ nasze rozgrywki piłkarskie stoją na bardzo wysokim poziomie. Jako organizator pragnę podziękować osobą które pomagały w organizacji ligi (wolontariusze z ZSTiO nr3) jak również wszystkim opiekunom i przede wszystkim zawodnikom za grę. Poniżej możecie przeczytać moje skromne słowa skierowane personalnie do każdej drużyny:
1.Nasz Mistrz :) Fc Siemce:
Gratuluje wam świetnego sezonu, w każdym meczu widać było że jesteście przygotowani do gry na bardzo wysokim poziomie. Moim zdaniem system gry 2-2 dopracowaliście do perfekcji świetnie połączyliście grę ofensywną z defensywną zasłużenie zdobyliście tytuł mistrzowski. Pamiętajcie jednak że w waszym zespole są też młodsi zawodnicy którzy za jakiś czas będą stanowić o waszej sile dla tego w meczach już wygranych wysokim wynikiem żałowałem iż nie mogliśmy oglądać waszych świeżych nabytków. Liczę że za rok zagracie z nami ponownie i zrobicie wszystko aby obronić tytuł mistrzowski bo jak na  razie nikomu się to nie udało.
2.Chorzowskie Diabły:
Zespół diabełków:P Tak naprawdę trochę im współczuje ponieważ jest to drużyna którą ja prowadzę i spełnienie moich oczekiwań taktycznych czasem jest bardzo trudne (chodź muszę przyznać iż jako "trener" opiekun drużyny oraz jako zawodnik grający amatorsko również mam problemy ze spełnianiem wszystkich założeń przed meczowych). Chorzowskie Diabły jednak sprostały moim oczekiwaniom i mimo tego iż nie wygraliśmy ligi nasz poziom gry był bardzo wysoki, czasem brakowało zdecydowania i szybkości ale są to detale do dopracowania. Gratuluje wysokiego miejsca w naszej tabeli i aż sam jestem ciekawy jaki skład wykrystalizuje się na kolejny sezon ligowy.
3.Blue Fanatic Squad:
Tak jak mówiłem na festynie drużyna w białych strojach to zespół który nie schodzi w żadnym naszym sezonie poniżej bardzo wysokiego poziomu. Pomimo tego że ulubionym systemem podobnie jak Fc Siemce jest taktyka 2-2 to przynosi to zakładane cele. Można pomyśleć iż gra tam tylko "Pawlik" ponieważ strzela on najwięcej bramek jest to jednak błędne myślenie cały zespół począwszy od bramkarza obrońców i napastników gra świetnie. Liczę iż w kolejnym sezonie w dalszym ciągu będziecie walczyć o najwyższe cele.
4.Anioły na Batorym:
Mi osobiście w waszym zespole podobało się podejście do meczu (rozgrzewka uśmiechy od ucha do ucha:) oraz to że tworzycie jedność jako zespół na boisku oraz poza nim. Analizując wasze mecze to chyba w żadnym spotkaniu nie przegraliście bardzo wysoko a parę spotkań było na tzw styk. Cieszę się że zdecydowaliście się dołączyć do naszych rozgrywek ponieważ zawsze nowy zespół w lidze to nowe wyzwania dla reszty drużyn, Pamiętajcie jednak że kolejny sezon ligowy może być jeszcze trudniejszy ponieważ już nikt was nie zlekceważy jako beniaminka.
5.Czerwone Piotrusie:
Zespół z wielkimi ambicjami jak dla mnie :) Muszę powiedzieć iż z chłopakami i dziewczynami z Piotrusi widujemy się i gramy razem częściej niż z resztą ligowców, ale nasze placówki sąsiadują ze sobą na jednej dzielnicy. Obserwując was w każdym kolejnym spotkaniu oraz w każdym sezonie widzę kolosalny progres w waszym zachowaniu w waszej grze, jak dla mnie śmiało prezentujecie taki sam poziom jak drużyny z czołowych pozycji ligi ale w dalszym ciągu będę wam powtarzał więcej wiary w siebie i w swoje umiejętności bo je macie i udowodniliście to w nie jednym spotkaniu ligowym. Osobiście myślę że w kolejnym sezonie pierwsza trójka jest wasza.
6.Wyspa:
Najbardziej wesoły zespół naszej ligi ci zawodnicy często się uśmiechają i żartują lecz gry przychodzi do gry starają się z wszystkich sił zaprezentować jak najlepiej. W tym sezonie zawodnicy w niebieskich koszulkach zaprezentowali nam bardzo odmłodzony skład połączony z paroma starszymi zawodnikami, wiadomo iż połączenie młodości z doświadczeniem to trudna sztuka. Szkoda tylko że na paru spotkaniach się nie stawiliście bo wasze mecze zawsze są interesujące mam nadzieje ze w kolejnym sezonie będziemy zachwycać się waszą grą w każdym ligowym spotkaniu.
7.Niebieskie Bajtle:
Nasza najmłodsza ekipa w lidze :) Pomimo tego iż wile meczy przerywaliście wysokimi wynikami nie załamaliście się i graliście do końca z uśmiechem na twarzy i za to należą się wam wielkie słowa uznania. Pamiętajcie jesteście najmłodszą drużyną a czasem wyniki przychodzą z wiekiem trenujcie więc pod okiem pani Moniki i doskonalcie swoje umiejętności piłkarskie żeby w kolejnym sezonie ligowym cieszyć nas i siebie grą w lidze Gramy Razem. Wielki słowa uznania z mojej strony lecą do Oliwi która jako najstarsza brała ciężar gry na siebie i nie pamiętam aby kiedykolwiek krzyczała po swoich kolegach i koleżankach świetna postawa gratulacje:)
8. Pogromcy z Ratuszowej:
Jak ja żałuje że wycofaliście się z naszej ligi liczyłem że namieszacie w ligowej drabince szkoda. Wiem jednak że jak nie wszyscy chcą dążyć do jednego celu to nic z tego nie ma, nie może ktoś bardziej chcieć od was grać to wy jesteście zawodnikami reprezentującymi Pogromców. Mam nadzieje że pozbieracie się i w przyszłym sezonie wrócicie do gry na najwyższym poziomie naszych ligowych zmagań.


 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com