Koncertowa gra naszych ligowców

Kolejny poniedziałek czerwca zaznaczony jest przez nas na czerwono w kalendarzu, powodem nie jest żadne oficjalne święto a nasze ligowe zmagania :) W tym roku pierwszy raz postraszyła nas pogoda ponieważ deszczowe chmury zaczęły gromadzić się nad naszym pięknym miastem i już myśleliśmy że nie zdołamy rozegrać naszych meczy. Jednakże mimo pogody jako pierwsze na placu boju stawiły się zespoły Blue Fanatic Squad oraz liderujących Chorzowskich Diabłów pojedynek ten zapowiadał się bardzo ciekawie ponieważ mierzyły się ze sobą dwie równorzędne drużyny. Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy w biało czerwonych strojach zdobywając szybko dwie piękne bramki których autorem był Dominik, w poczynania Blue Fanatic wkradł się niepokój i nie potrzebne nerwy co doprowadziło do tego iż zespół diabłów przejoł inicjatywę. Druga połowa to świetna gra Mateusza lidera Blue Fanatic lecz i jego wspaniał technika jak i poświęcenie całej drużyny nie pozwoliło wyrwać chodź punktu bardzo dobrze grającemu liderowi naszej ligi. W drużynie Chorzowskich Diabłów prócz małych incydentów panował spokój i dyscyplina całego zespołu co przy dobrej grze Jeremego w ataku i Jessicy w obronie dobrze rokuje na ostatni ligowy mecz.
Czerwone Piotrusie-Waleczni Chatkowicze- był to mecz w zasadzie do jednej bramki wice-lider czyli czerwone piotrusie bardzo wysoko wygrał swój mecz, bezlitośnie wykorzystując wszystkie swoje atuty. Wielu zawodników tego zespołu nawet dwukrotnie wpisało się na listę strzelców wspomnieć trzeba jednak iż waleczni chatkowicze przybyli dziś w osłabieniu kadrowym spowodowanym wyjazdem na wycieczkę ich starszych kolegów. Mimo to zawodnicy w czarno żółtych strojach jak na uczniów drugiej klasy imponowali świetnym zgraniem i parę razy poważnie zagrozili bramce rywali i gdyby nie fenomenalne interwencje Daniela bramkarza z piotrusi to na swoim końcie zespół z Maciejkowic miałby co najmniej 4 bramki.
Chorzowska Lauba-Anioły na Batorym- Był to ostatni mecz który rozgrywaliśmy, i tu najbardziej pogoda nas postraszyła ponieważ ledwo udało nam się zdążyć przed deszczem. Był to chyba najbardziej wyrównany pojedynek całą pierwszą połowę obserwowaliśmy akcje za akcją. Anioły wróciły do tego co nas najbardziej cieszy w ich wykonaniu czyli gry zespołowej a do Krystiana z Lauby dziś dołączyła cała drużyna grając świetnie w obronie z bramkarką na czele. Wynik końcowy był jednak po stronie Aniołów i to oni inkasują trzy punkty zdecydowanie włączając się w walkę o trzecie miejsce.


 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com