Przed ostatnia kolejka za Nami!

Przed ostatnia kolejka zmagań piłkarskich za Nami

Cała Polska żyje Mundialem w Brazylii a My w Chorzowie żyjemy zmaganiami w „Lidze Gramy Razem”. Na mistrzostwach obserwujemy piękne bramki, akcje i parady bramkarzy ale myślę, że równie atrakcyjna jest LGR bo i u nas niczego nie brakuje. Zapraszam do zapoznania się z krótkim opisem meczy ostatniej kolejki:

Pierwsze spotkanie pomiędzy Niepokonanymi a Chatką na Głównej zapowiadało się bardzo ciekawie i wielu czekało na ten mecz. Przyznać należy, że tym widowiskiem nie można być rozczarowanym. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem pomimo wielu podbramkowych sytuacji zarówno u jednej jak i drugiej drużyny. Do składu Niepokonanych dołączył ich kapitan, który z powodu swojego zachowania pauzował we wcześniejszych meczach. Od razy niepokonani zaprezentowali się lepiej i szukali swojej szansy na strzelenie bramki. Również Chatka na Głównej pokazała na co ją stać. Prym wiódł bramkarz, który nie raz ratował zespół przed utratą gola. Świetnie spisały się dziewczyny z Chatki, które z meczu na mecz utwierdzają w przekonaniu, że potrafią świetnie grać w piłkę nożną.

Drugie spotkanie to pojedynek pomiędzy Blue Fanatic Squad a Gryzoniami. Zawodnicy Blue Fanatic przystąpili do tego meczu bez swojego podstawowego zawodnika grającego w ataku. Ten fakt wykorzystały Gryzonie szybko obejmując prowadzenie i zaskakując drużynę przeciwną. Ich gra na połowie rywala i strzały z dystansu doprowadziły do zdobycia dwóch bramek. Widać znaczą poprawę w ustawieniu na boisku i zaangażowaniu zawodników tej drużyny. Mecz jednak zakończył się wynikiem 5 do 2 dla Blue Fanatic, którzy w drugiej połowie złapali wiatr w żagle pięknie kontrując Gryzoni.

Trzecie spotkanie pomiędzy Dziuplą a Pogromcami z Ratuszowej przyniósł wynik 1 do 9. Jednak wynik nie odzwierciedla postawy na boisku zawodników obu drużyn. Pogromcy to team, który rozkręcił się dopiero w drugiej części sezonu. Widać, iż chłopcy wraz z trenerem porządnie przepracowali nie jeden trening. Dziupla do spotkania przystąpiła bez jednego z zawodników wyróżniających się w poprzedniej kolejce - Marcela. Spowodowało to obniżenie morale drożyny co w efekcie doprowadziło do sporów i kłótni zawodników.

Ostatnie spotkanie to pojedynek wręcz derbowy pomiędzy drużynami z „Cwajki” - Chorzowskie Diabły zmierzyły się z Czerwonymi Piotrusiami. Pomimo, że spotkanie rozgrywane było w przyjacielskiej atmosferze nikt nie odpuścił walki. Mecz zakończył się wynikiem 4 do 1 dla Diabłów, które w pełni pokazały swój talent. Gra tego zespołu była poukładana zarówno w ataku jak i obronie. Świetne widowisko – widać, że ta drużyna na nowo cieszy się piłką. Jeśli zaś chodzi o grę Czerwonych Piotrusi, odnieść można wrażenie, że zjadła ich trema i respekt przed starszymi kolegami. a niepotrzebnie bo jesteście świetną drużyną. Z doświadczenie wiemy, że ta drużyna nie z takich opresji już wychodziła i po wyciągnięciu wniosków z ostatniego spotkania znów zaskoczy nas fantastyczną grą.


Za tydzień rozegrana zostanie ostatnia kolejka naszej Ligi. Już nie mogę się doczekać ostatecznych rozwiązań naszych zmaganiach piłkarskich. Nie spodziewałem się, iż pierwszy sezon Ligi będzie aż tak emocjonujący. Korzystając z okazji chciałbym was wszystkich zaprosić na festyn wakacyjny, który odbędzie się 28 czerwca w siedzibie Stowarzyszenia na Rzecz Rodziny na ul. Omańkowskiej. Wasi wychowawcy posiadają szczegółowe informacje. Do zobaczenia za tydzień na boisku.

 

Parterzy

ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 3 w Chorzowie

Główny organizator rozgrywek

tekst alternatywny
STOWARZYSZENIE NA RZECZ RODZINY

Kontakt w sprawie rozgrywek

tel. 507 532 137, ligachorzow@gmail.com

POLECAMY

www.ligapilkarska.blogspot.com